PIŁKA RĘCZNA - LICEALIADA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Szczypiorniści ZSM Rzeszów wykorzystali szansę!

Dnia 2.11. 2011r. i 4.11.2011r. odbyły się mecze finałowe na sali ZSKU oraz ZSAgroprzedsiębiorczości.

Pierwszy mecz rozegrany z ZSAgro. Minimalna przewaga drużyny przeciwnej. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 24:20.

Po 10 minutowej przerwie, czekał nas kolejny mecz z IV LO. Drużyna ZSM zrobiła analizę poprzedniego meczu i opracowała strategię gry. Ważna była każda zdobyta bramka oraz gra zespołowa. Mecz zakończył się remisem 24:24.

4.11.2011r. rozegrany został mecz z III LO, najmocniejszą drużyną na poziomie Szkół Ponadgimnazjalnych. Wynik meczu 16:29 zapewnił nam III miejsce w Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych.

Należy podkreślić, że do rozgrywek zostało zgłoszonych 13 reprezentacji.

ZSKU, ZSElektr., ZSMech., III LO, ZSGosp., ZSTech.,ZSAgro.,I LO, II LO, ZS NR 1, ZSEkon., IV LO, LO-JP II. Nasza Reprezentacja pokazała dobrą grę a swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem pokonała rywali i osiągnęła założony cel. Standardowo informuję, że zdobyliśmy kolejne cenne punkty dla Naszej Szkoły. Opiekunem była Pani Agnieszka Buć.